Prvý eshop krok za krokom

Si pripravená mať svoj vlastný eshop?

Ak si uvedomuješ, že online obchod je základným stavebným kameňom úspešného predaja fyzických produktov, potom si na správnom mieste. Tento online program  ponúka príležitosť vytvoriť si vlastný eshop do 30 dní, aj keď nemáš žiadne predchádzajúce skúsenosti s online predajom. Krok za krokom, sa naučíš, ako postaviť a spravovať svoj vlastný eshop bez zbytočného stresu a zložitostí.

Túžiš po vlastnom eshope, ale...

Veľa handmade podnikateliek nemá svoj vlastný eshop, pretože:

Začali alebo začínajú ako mamičky na rodičovskej a nemajú dostatočnú sumu, aby ho vedeli niekomu dať urobiť.

Niektorým predaj cez sociálne siete nefunguje a investícia do tvorby vlastného online obchodu je nepredstaviteľná.

Niektoré si trúfnu, že sa to naučia, ale pri prvých nezdaroch to stroskotá, a reálne svoj eshop nikdy nedokončia.

Niektoré si myslia, že je to komplikované a samé to nezvládnu lebo nie sú technické typy. Nemajú čas si to celé naštudovať a eshop vytvoriť.

Našla si sa v tom?

Čo ak by tie prekážky vyššie, vôbec neboli...

Predstavujem ti online program

Prvý eshop krok za krokom

Tento program je pre teba, ak:

prvý eshop krok za krokom

OBSAH programu

5 týždňový program s podporou

Po 4 týždňoch budeš mať svoj eshop vytvorený a pripravený tak, aby si mohla svojich zákazníkov zo sociálnych sietí posielať tam. Následne môžeš na eshope ďalej pracovať, upravovať obsah a pracovať na optimalizácii.

Základy fungujúceho handmade eshopu (1)

Ako to celé prebieha?

po zakúpení program ihneď získaš prístup k modulu SEO základy v členskej sekcii. Zároveň máš k dispozícií Záznamy z masterclass: Eshop v handmade podnikaní. Prístup získaš aj k bonusovému kurzu Základy v programe Canva, ktorý ti pomôže sa v tomto programe zorientovať. 

15.5. sa ti odkryjú ďalšie videá ohľadom Nastavenia obchodu a kategórii a na základe nich si sama pripravíš vlastné kategórie, ktoré pridáš na svoj eshop. 22.5. nás čaká 1. skupinový call, kde si eshopy prejdeme a pozrieme, či ako sa vám celý týždeň darilo

Takto budeme postupovať a 4 týždneň prejeme na ostrú verziu tvojho eshopu. Pokiaľ nemáš zakúpenú doménu, tak si ju podľa návodu jednoducho zakúpiš. Pre niekoho môže byť prechod náročný, preto ma môžeš kedykoľvek osloviť osobne a pomôžem ti s tým.

Skôr ako eshop presunieš na ostrú verziu, ti ho celý prejdem a dostaneš odo mňa spätnú väzbu. Urobíme skúšobnú objednávku, aby bolo všetko pripravené tak, ako to má byť. Skontrolujeme aj zákonné veci, aby si ich na eshope mala (všeobecné podmienky, GDPR, cookies).

Pokiaľ máš eshop na inej platforme, budeš postupovať rovnako, len s tým rozdielom, že nebudeš prechádzať na ostrú verziu, ale z jednej platformy na druhú. Tu si dáme ešte individuálne stretnutie, kde ti vysvetlím, ako si presmerovať existujúce url adresy

Kto ťa programom bude sprevádzať?

Lucia Vojček - mentorka handmade tvorcov

Dizajn bez názvu (23)

Som mentorka pre začínajúce podnikateľky. Prioritne sa zameriavam na handmade tvorbu, nakoľko s ňou mám osobné skúseností. Veľa zaujímavých a praktických informácii si však u mňa nájdu aj podnikateľky so službami.

Mojou srdcovou záležitosťou je predaj produktov cez e-shop, pretože ten mi predaji mojich výrobkov prinášal skvelé výsledky. Preto podnikateľky učím, ako e-shop správne nastaviť, aby prinášal viac objednávok, takmer samostatne.

+8

rokov predaja cez e-shop

+10 000

vyrobený vecičiek

+7000

vybavených objednávok

Budem stáť vedľa teba a pomáhať ti

Kúpou programu získaš aj moju podporu

5 x skupinový call

Počas prvých 5 týždňov máš moju plnú podporu, aby si dokázala aplikovať jednotlivé veci, ktoré sa naučíš aj do praxe a vytvorila si tak vlastný eshop. Každý týždeň sa stretneme on-line a preberieme všetko to, čo si mala počas týždňa pripraviť. Dostaneš moju spätnú väzbu a pomôžem ti so všetkým, s čím si nebudeš vedieť rady.

Moja podpora po 5 týždňoch

Aj po vytvorení eshopu ma môžeš kedykoľvek osloviť, ak niečo nebudeš vedieť nájsť alebo budeš potrebovať s niečím poradiť. Vždy na otázky reagujem. Snažím sa všetky klientky naviesť, kde dané informácie nájdu alebo hľadám riešenie, ako problém vyriešiť.

Uzavretá facebooková skupina

Automaticky sa stávaš členom FB skupiny k programu, kde sa môžeš kedykoľvek pýtať na čokoľvek, čo súvisí s tvojim eshopom. Členom ostaneš aj po ukončení prístupu v obsahu programu.

V rámci kurzu si vytvoríš e-shop, ktorý bude Plne funkčný a môžeš tam ihneď posielať zákazníkov zo soc. sietí

Okrem ÚVODU, kde ti vysvetlím, prečo práve Shoptet, ťa v rámci kurzu čaká 8 modulov rozdelených do mnohých krátkych lekcií. Ak ešte nie si, tak ti ukážem, ako sa zaregistrovať na platforme Shoptetu, aby si následne mohla svoj e-shop vytvoriť.

1. modul
SEO základy

Tento modul je z celého kurzu najpodstatnejší. Poznatky, ktoré sa naučíš v tomto module, ti budú v budúcnosti reálne zarábať. Vyklikať e-shop je skutočne to najmenej, ale nachystať ho tak, aby prinášal objednávky, je to tá skutočná práca.

2. modul
Príprava pred tvorbou

V tomto module si pripravíme dopredu všetky obrázky, bannery, texty atď. To nám následne ušetrí neskutočne veľa času pri samotnej tvorbe a e-shop budeme tvoriť rýchlo a efektívne.

3. modul
Tvorba vizuálu stránky

V tomto module sa pozrieme na nastavenie nášho budúceho online obchodíku. Na začiatku si nastavíme časť a po zakúpení domény sa k tomuto modulu opäť vrátime.

4. modul
Nastavenia

V tejto časti si nastavíme všetko čo je potrebné, pred samotným spustením eshopu.

5. modul
Prechod na ostrú verziu

V tejto časti si zakúpime domému. Testovaciu verziu obchodu prehodíme na plne fukčnú.

6. modul
Shoptet pay

Povieme si viac o platobnej bráne a ako ju aplikovať na svoj web.

7. modul
Doplnky

Tu sa pozrieme na doplnky, ktoré sa ti zídu pri tvojom online obchodíku. Niektoré si vieš nasadiť bezplatne, niektoré sú spoplatnené. Ak zistíš, že ho vo tvojom obchode nevyužívaš, ďalší mesiac ho zrušíš.

8. modul
Administrácia v shoptete

Prejdeme si komplet administráciu v Shoptete, aby si vedela, kde čo reálne hľadať.

+ Bonusy

Bonus 1
Analytické nástroje

Pozrieme sa na základne analytické nástroje a štatistiky, ktoré ti pomôžu s úspechom tvojho eshopu.

Bonus 2
Práca v canve

K dispozícii dostaneš prístup ku kurzu tvoríme obsah v canve, ktorý ti pomôže pochopiť jednotlivé funkcie.

Základy fungujúceho handmade eshopu (6) (2)

Jednorázová platba

jedna platba vo výške

119 €

Platba na splátky

2 platby, druhá do 12.6.

65 €

Dní
Hodín
Minút
Sekúnd

Referencia klientky

Dizajn bez názvu (8) (1)

Na niektoré veci, by som vôbec neprišla bez teba...
...určite by mi to zabralo veľa času a energie.

435683045 809350214547332 1647021199856136364 n (1)
Zuzana Kaziová
sabbadesign.sk

Často kladené otázky

Áno prístup k jednotlivým materiálom máš po dobu 1 roka. Ak sa ti nepodarí zapojiť do aktuálneho behu (5 týždňov), môžeš sa pridať k ďalšej skupine.

Môže to byť akákoľvek forma podnikania. Ani predaj cez sociálne siete nemôžeš robiť bez prideleného DIČ.

Eshop si môžeš vyskladať a pripraviť, pridáš si tam iba 10 produktov a prejdeš na FREE verziu – nebudeš nič platiť. Eshop si vieš zaheslovať, nebude verejnosti prístupný.

Rozmýšľaš či teda ísť alebo nie do vlastného e-shopu? Tu máš niekoľko dôvodov, ktoré ti ukážu, že vlastne už včera bolo neskoro 🙂

Si teda pripravená mať vlastný eshop?

Výber si spôsob platby a po úhrade získaš už dnes prístup k modulu: SEO základy
 

Jednorázová platba

jedna platba vo výške

119 €

Platba na splátky

2 platby, druhá do 12.6.

65 €

Ozvi sa mi

Nevidíš svoju otázku v častých otázkach?

Ak máš otázku, ktorá nie je vyššie spomenutá, neváhaj mi napísať.  Môžeš mi poslať poslať e-mail priamo na adresu info@luciavojcek.sk a ja ti odpoviem do 24 hodín hodín v rámci pracovného týždňa.