CHceš prístup K materiálom zdarma?

Keď som začínala, chýbala mi v podnikaní tá pomocná ruka, ktorá by ma sem-tam nasmerovala správnym smerom. Dnes sa snažím byť tou pomocnou rukou pre podnikateľky ja a vytváram pre ne množstvo materiálov, ktoré im pomôžu na ich ceste.

Veľa obsahu ZDARMA pre vás pripravujem v rámci facebookových skupín: Klub začínajúcich podnikateliek a Handmade e-shop, ktorý zarába. Všetky materiály nájdeš pokope práve vo FREE zóne mojej členskej sekcie.

Nájdeš tam teda rôzne videá, rozhovory, návody a tipy ako si uľahčiť podnikanie. Postupne budem materiály samozrejme ešte budem pridávať. Neváhaj a pridaj sa.

free členská zona
online klubová kávička

Nemáš nikoho na "pokec" o podnikaní?

Mne samotnej na začiatku podnikania chýbala “spriaznená” duša, ktorá by mi rozumela, čo v oblasti podnikania prežívam. Nemala som sa reálne, s kým poradiť, alebo sa len tak posťažovať.

Dnes takúto podnikateľskú kamarátku mám, s ktorou sa pravidelne na online káve stretávame. Napadlo nás, že takéto kávičky by ste mohli zažívať aj vy ostatné z klubu. Takto si podnikateľsky “pokvákať” určite padne vhod každej z vás.

Ak by si sa chcela zoznámiť s ďalšími podnikateľkami a “pokecať” na podnikateľské témy, klikni na tlačidlo nižšie a jednoducho sa zapíš na ďalší termín. 

Nevieš sa "dokopať" plánovať si príspevky?

Každá to poznáme. Milión rôznych vecí a to, čo nám reálne prináša peniaze ide do úzadia. Keďže ja sama mám niekedy problém, vyčleniť si čas iba na naplánovanie príspevkov, vznikol tento mini-projekt.

Cieľom je, aby si 2 x do mesiaca vyčlenila 1-2 hodinky, počas ktorých nebudeš riešiť nič iné ako príspevky. A nebudeš pri tom sama :). Ak máš niekedy problém vymyslieť obsah, už to bude jednoduché. Viac hláv, viac rozumu.

Pripojiť sa k nám môžeš buď ráno alebo poobede, cca na tú hodinku. Počas nej si jednoducho naplánuješ príspevky na cca 14 dní.  Neváhaj a pridaj sa.

spoločné online plánovaie
chcecklist prečo nemám objednávky

Chcela by si viac objednávok?

Každá handmade podnikateľka miluje tvoriť, vymýšľať a vyrábať nové vecičky. Problém je, že už nie každá ich dokáže aj predať. Mnohé z nás majú problém s dostatkom objednávok a následne si nedokážu zarobiť to, čo reálne potrebujú.

Spísala som niekoľko otázok, ktoré zastupujú každú oblasť, ktorá na samotný predaj vplýva. Ako stále hovorím, predaj nie je iba o reklame, ale začína oveľa skôr. Pomocou tohto checklistu môžeš zistiť, prečo nemáš objednávok jednoducho viac.

Checklist si môžeš stiahnuť zdarma. Pri vypĺňaní sa nad jednotlivými otázkami naozaj zamysli, ako to máš reálne v podnikaní ty.

Nadarí sa ti prispievať pravidelne?

Povedzme si úprimne je to fakt náročné. Okrem toho čo denno-denne musíš urobiť, ešte aj vymyslieť príspevok a pridať na sociálne siete.  To má asi najnižšiu prioritu toho, čo máš v ten deň urobiť, preto na to takmer stále zabudneš.

Na druhej strane. Skutočne to nie je dôležité? Bohužiaľ je, mám odskúšané, ako mi funguje podnikanie, keď prispievam pravidelne a naopak, keď nepridám nič. Ako sa teda “dokopať k tomu” prispievať pravidelne? Vyskúšaš si moju 14-dňovú výzvu.

Každý deň počas dvoch týždňov odo mňa dostaneš tip na príspevok. Čiže vymýšľanie ti odpadá :). Sama uvidíš, čo ti to prinesie do tvojho podnikania.

14 dnová výzva zdarma