socialne siete na plne pecky

Nedarí sa ti predávať cez sociálne siete?

Tých dôvodov môže byť viacero, prečo to máš tak. Tým najčastejším je však to, že ťa nie je na sociálnych sieťach dostatočne vidno. Teraz ťa možno napadlo, ale veď algoritmus. Noo ruku na srdce, ako často prispievaš na svoje sociálne siete?

Raz za čas však? Jednak musíš uvažovať, čo tam vlastne pridať. Dlho nad tým sedíš a nakoniec sa na to vykašleš, lebo potrebuješ aj tak robiť niečo dôležitejšie. A zrazu prejde mesiac a ty si skutočne pridala iba pár príspevkov. 

Viem, že by si aj chcela prispievať pravidelne, ale nevieš ako na to. Ako to celé skĺbiť s ostatnými činnosťami v podnikaní. Nuž, našla som pre teba riešenie. 

Chcela by si viac objednávok?

Prevažná väčšina hand-made podnikateliek funguje z mesiaca na mesiac. Neustále sa snažia niečo predať, aby si zarobili aspoň na základné potreby, a ďalší mesiac je to o tom istom. Neustále ponúkanie v rôznych skupinách, mnoho krát bez odozvy.

V malom prieskume som dokonca zistila, že 80 % hand-made podnikateliek si nedokáže zarobiť ani na základné potreby. A povedzme si úprimne, čo to ma za následok? Postupne sa budú musieť svojho sna vzdať.

Niekedy to nefunguje iba pre nejakú drobnosť, inokedy je potrebné zmeniť celý systém. V rámci programu môžeš nájsť svoje medzery, ktoré v predaji máš.

 

cesta za uspesnym predajom
prvý eshop krok za krokom

Už dlhšie uvažuješ o vlastnom e-shope?

Je hneď niekoľko dôvodov, ktoré ti môžu brániť v tom, že ten e-shop ešte reálne nemáš. Takým najčastejším je strach z vysokej investície, resp. to, že jednoducho nemáš veľkú čiastku, aby si mohla zainvestovať do vytvorenia e-shopu

Už si počula, že si ho vieš aj sama vytvoriť, lenže máš strach, že by si to sama nezvládla.  A možno aj zvládla, ale nemáš pri svojej handmade tvorbe čas všetko študovať. 

A čo keby sme ten e-shop vyklikali spoločne a okrem toho ti aj vysvetlím, ako ho nastaviť, aby ti aj reálne zarábal? Klikni dole pre viac info.