Aký môže mať dopad zle nastavená cena?

  • jednoducho sa nedokážeš uživiť,  z mesiaca na mesiac budeš tŕpnuť, či niečo vôbec predáš – vrátiš sa do zamestnania s pocitom zlyhania
  • tvoje podnikanie bude stáť na jednom mieste, síce si dokážeš ako tak zarobiť, ale nebudeš sa môcť posúvať ďalej, to ťa po čase naozaj prestane baviť, a aj v tomto prípade, by ti v zamestnaní bolo lepšie
  • budeš pracovať enormne veľa hodín denne, nebudeš môcť tráviť čas s rodinou
  • budeš pracovať zadarmo 
  • nebudeš si môcť dovoliť to po čom túžiš
 

….. a takto by som mohla naozaj pokračovať ďalej a ďalej.  Naozaj správna cena na tvojich výrobkoch ovplyvní celý tvoj život.

Minikurz: AKo na správnu cenu

…… začíname  6.6.2023

 PREDPREDAJOVÁ CENA

zľava 20 %

dobre zvládnutá cenotvorba ti naopak pomôže?

Okrem toho, že si vyriešiš to, čo som spomínala na začiatku, posilníš si aj svoju SEBAHODNOTU a určíš SVOJE HRANICE. Napríklad vo vzťahu k zákazníkom. Úprimne viem, aké to je v handmade tvorbe a výrobe na mieru. Začneš sa pozerať na svoje podnikanie úplne inými očami a celý tvoj biznis sa začne meniť v pozitívnom smere. 

Čo ťa v minikurze čaká?

Dostaneš odo mňa 10 emailov.  Každé ráno cca o 6 hodine, dorazí do tvojej emailovej schránky nový odkaz na video. Vždy sa pozrieme na niečo  iné, aby sme sa na tému cenotvorby vlastných výrobkov, pozreli z viacerých strán. A samozrejme budeme aj krok po kroku počítať cenu výrobkov

Úvod do cenotvorby 

1.deň – Cena z pohľadu mysle

2.deň – Limity a presvedčenia

3. deň – Zľavy a zdražovanie

4.deň – Teória výpočtu ceny

5. deň – Osobný rozpočet, Hodinová sadzba

6. deň – Časový harmonogram, Fixné náklady

7. deň – Variabilné náklady, Nacenenie produktu

8. deň – Analytika – náklady, výnosy, zisk

Záver

Okrem toho som vášnivá “tabuľkárka”, preto ako BONUS o do mňa dostaneš rôzne tabuľky, ktoré ti uľahčia cenotvorbu a ušetria naozaj kopec času. Takisto mám už pripravených niekoľko pracovných listov, ktoré ti pomôžu integrovať to, čo sa naučíš.

Videá budú nahraté dopredu, takže budeš môcť ísť vlastným tempom, kedykoľvek video môžeš zastaviť a vyskúšať priamo v praxi. Áno, nepôjde iba o teóriu, lebo tá by ti podľa mňa veľmi nepomohla. Iba teória aplikovaná v praxi má zmysel. Pomocou videí si teda správne ceny rovno vyrátaš.

Viem, že miluješ tvoriť a vyrábať. Tabuľky sú možno pre teba, niečo čo je nudné a nezaujímavé. Nechce sa ti veľmi do toho. 

Som však presvedčená, že sa to môže zmeniť?

Prestav si, že zrazu budeš v tých číslach vidieť svoj progres. Budeš sledovať, ako sa tvoje podnikanie rozvíja, ako ti rastú zisky.  Myslíš, že sa nebudeš rada, do tých tabuliek pozerať? Ver mi, že to budeš zrazu milovať.

Bohužiaľ ti neviem sľúbiť, že po minikurze – Ako na správnu cenu, tomu tak bude. Bude iba na tebe, ako získané poznatky zaaplikuješ do praxe.

Čo viem však s istotou povedať, že ak skutočne začneš svoje produkty naceňovať, tak ako sa naučíme, prinesie ti to obrovské benefity pre tvoje podnikanie.

PS: nebude to z mesiaca na mesiac, ale po čase budeš skutočne vďačná, že sme sa stretli. A ja ti túto vetu znovu pripomeniem. 

1